Oprogramowanie Comarch do fakturowania i generowania JPK za darmo!

Nowy obowiązek mikrofirm: JPK. Wybierz bezpłatny program!

Mikroprzedsiębiorco! Już od stycznia nowego roku będziesz mieć obowiązek comiesięcznego generowania i wysyłania struktur Jednolitego Pliku Kontrolnego. Aby wywiązać się z nowego obowiązku, potrzebujesz systemu do obsługi firmy – dlatego firma Comarch przygotowała promocję, dzięki której możesz bezpłatnie pozyskać program umożliwiający fakturowanie i pełną obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego

Promocja obowiązuje tylko do 15 grudnia 2017 roku – nie czekaj i skorzystaj z niej teraz! Wybierz Comarch ERP XT w chmurze lub Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej i zapewnij bezpieczeństwo Twojej firmie.

 

Comarch ERP XT

Darmowy program Comarch ERP XT

Comarch ERP XT w chmurze to rozwiązanie dla dynamicznych przedsiębiorców. Dzięki tej wersji zyskujesz możliwość sprawowania kontroli nad firmą gdziekolwiek i kiedykolwiek za pomocą komputera albo urządzeń mobilnych – tabletu czy smartfona. Decydując się na tę opcję, otrzymujesz pakiet Faktury i Księgowość w regularnej cenie 29zł/mc na 12 miesięcy za darmo!

W przypadku chęci skorzystania z promocji na oprogramowanie Comarch ERP XT prosimy kliknąć w poniższy link>>>.

Promocja obowiązuje w dniach od 7.11.2017 r. do 15.12.2017 r. i skierowana jest do Klientów będących mikroprzedsiębiorcami, którzy do tej pory nie korzystali z żadnych usług oraz produktów COMARCH S.A.


Comarch ERP Optima

Darmowy program Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej instalujesz w tradycyjny sposób, a wszystkie dane gromadzisz na swoim lokalnym komputerze. Program, w regularnej sprzedaży wart 180 PLN, zawiera moduły Faktury i Kasa/Bank oraz dostęp do Comarch ASYSTA. Możesz go potem z łatwością rozbudować, dobierając do podstawowej wersji kolejne funkcjonalności.

Wersja Comarch ERP Optima START Mikrofirma, którą oferujemy w promocji, umożliwia Ci pełną obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego.

W przypadku chęci skorzystania z promocji na oprogramowanie Comarch ERP Optima prosimy kliknąć w poniższy link>>>.

Promocja Comarch ERP Optima, pakiet dla mikrofirmy z JPK za darmo

Promocja obowiązuje w dniach od 7.11.2017 r. do 15.12.2017 r. i skierowana jest do Klientów będących mikroprzedsiębiorcami, którzy do tej pory nie korzystali z żadnych usług oraz produktów COMARCH S.A.