Upgrade Premium dostępny w sprzedaży

Uprzejmie informujemy, że od jutra tj. od czwartku 3 października 2019 planowane jest udostępnienie do sprzedaży Upgrade Premium dla systemu Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej.

Jednocześnie przypominamy, że dla Klientów, którzy zakupili system Comarch ERP Optima lub upgrade na ten system od 1 lutego 2019, dostęp do konsultacji telefonicznych specjalistów Comarch od dnia 14 października będzie możliwy tylko po wykupieniu Upgrade Premium. Upgrade Premium wymagany jest do połączeń telefonicznych także w przypadku instalacji mieszanych (stacjonarnie i w modelu usługowym jednocześnie).

Upgrade Premium dla Comarch ERP Optima to nie tylko prawo do korzystania z konsultacji telefonicznych ze strony specjalistów Comarch, ale także wyższy priorytet na obsługę zgłoszeń w Systemie Obsługi Zgłoszeń oraz dostęp do wybranych szkoleń elektronicznych. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie poświęconej Upgrade Premium zobacz tutaj »

Zamówienia na Upgrade Premium złożone w dniach 03.10-13.10.2019 roku skutkują ustawieniem daty ważności zgodnie z wykupionym okresem (miesięcznym, wielomiesięcznym lub rocznym) licząc od daty 14.10.2019 r.

Kup Upgrade Premium dla Comarch ERP Optima już dzisiaj i zapewnij sobie dostęp do konsultacji telefonicznych Comarch i innych korzyści wynikających z Upgrade Premium od 14 października 2019!