Nowa wersja Comarch ERP Optima 2015.3.1 jest już dostępna!

Jest już dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima 2015.3.1

Zmiany w nowej wersji systemu Comarch ERP Optima związane są głównie z dostosowaniem programu do zmian w przepisach prawnych. Na uwagę również zasługują pozostałe nowości, które w dużym stopniu wzbogacają atrakcyjność systemu.

Zmiany w nowej wersji Comarch ERP Optima związane ze zmianami w przepisach:

Wprowadzono możliwość wysłania e-Deklaracji dla: PIT-11(22), IFT-1/IFT-1R(12), PIT-8AR(5) obowiązujących dla przychodów uzyskanych w 2015 roku.

Dodano możliwość naliczenia, wydruku oraz wysłania e-Deklaracji dla deklaracji rocznej CIT-8 na nowym formularzu w wersji 22 składanym za okres obrachunkowy kończący się w roku 2015 lub późniejszym.

Nowości Comarch ERP Optima 2015.3.1, które zasługują na szczególną uwagę:

Udostępniono Panel Wiadomości umożliwiający wyświetlanie aktualnych ofert z portalu handlowego wszystko.pl. Portal ten rozwijany jest przez firmę Comarch od kilku lat i umożliwia bezpłatną sprzedaż w Internecie. Aktualnie w portalu znajduje się ponad 325 tysięcy towarów oraz interesujące zapytania ofertowe Klientów. Dodatkowo panel wiadomości pozwala na odczytywanie ważnych informacji związanych z użytkowaniem Comarch ERP Optima.

Umożliwiono przypisanie pobieranych podczas logowania modułów oraz serwera klucza do operatora oraz do bazy firmowej.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą nowości i ulepszeń w „Comarch ERP Optima 2015.3.1- ulotka”:

Pobierz dokument