Weryfikacja NIP obecnych Klientów Comarch ERP Optima od 7 września

Informujemy, iż zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami od 7 września 2015 r. włączona zostanie w Oprogramowaniu Comarch ERP Optima funkcjonalność: weryfikacja NIPu, która będzie obowiązywać obecnych Klientów, posiadających ten system.

Jednocześnie przypominamy, iż w stosunku do nowych Klientów Comarch ERP Optima, funkcjonalność weryfikacji NIPu obowiązuje już od 1 lipca 2015 roku.

Przypominamy, że zgodnie z Warunkami korzystania i gwarancji – Comarch ERP Optima i Comarch ERP Klasyka „(…) Klient Końcowy nie jest uprawniony do wykorzystania Oprogramowania do obsługi więcej niż jednej prowadzonej działalności gospodarczej oraz korzystania z dwóch lub więcej baz danych Oprogramowania, zawierających informacje na temat więcej niż jednej działalności gospodarczej wykonywanej przez Klienta Końcowego, z zastrzeżeniem nabywcy Oprogramowania w wersji BR, zgodnie z §2 pkt. 4.

W związku z wprowadzeniem tej usługi uszczelniono także licencjonowanie Oprogramowania Comarch ERP Optima w wersji dla Biur Rachunkowych.