Webinarium: Odzyskiwanie należności z Comarch ERP Optima

uwolnij swoją gotówkę webinarium

26 lutego w godzinach 10.00-10.50 Comarch wraz z Krajowym Rejestrem Długów organizuje webinarium pt. „Jak uwolnić gotówkę w firmie? Odzyskiwanie należności i inne sposoby na poprawę cashflow”. Zapisy możliwe na stronie www.comarch.pl/erp/webinaria/odzyskiwanie-naleznosci/, a jedynym wymaganiem jest dostęp do Internetu.

Webinarium ma na celu zaprezentować funkcję Comarch ERP Optima dotyczącą windykacji należności oraz pomóc przedsiębiorcom w podstawowym problemie, jakim są zatory płatnicze w firmie z powodu niezapłaconych faktur. Eksperci z Comarch, Krajowego Rejestru Długów, Inkasso oraz FairPay opowiedzą m.in. o tym, jak:

  • bezpłatnie sprawdzić kontrahentów w rejestrze KRD BIG SA;
  • wykorzystać zmiany w prawie i przenieść koszty windykacji na dłużnika;
  • poznać możliwości windykacji, jakie daje oprogramowanie Comarch ERP Optima.

Jak wynika z badań, „niemal 9 na 10 przedsiębiorstw ma większe lub mniejsze problemy z wyegzekwowaniem należności od kontrahentów. 80% przedsiębiorców woli odzyskiwać należności samodzielnie z obawy przed ponoszeniem dodatkowych kosztów związanych z opłaceniem firmy windykacyjnej” (Adam Łącki, Prezes Zarządu Krajowego Rejestru Długów). Tymczasem samodzielne odzyskiwanie należności może być angażujące, długie i mało skuteczne. Tym większego znaczenia nabierają narzędzia dostępne dla każdego przedsiębiorcy – konkretną korzyścią z webinarium będzie poznanie tych narzędzi.

Zapraszamy!