Nowość! Archiwizator Azure: kopia zapasowa w chmurze

enova365 archiwizator azure

Podobno ludzie dzielą się na tych którzy, robią backup i tych którzy, będą go robić.

Awaria serwera, atak złośliwego oprogramowania czy zwykły błąd ludzki – utrata danych cyfrowych to dziś poważne niebezpieczeństwo dla funkcjonowania każdej firmy. Jednak jak pokazują badania, większość przedsiębiorców w Polsce nie ma wdrożonych mechanizmów tworzenia kopii zapasowych bądź też posiadane procedury są skomplikowane i nie zawsze skuteczne.

Dlatego enova365 posiada nowe rozwiązanie łączące tradycyjny model robienia kopii bezpieczeństwa z nowoczesnym, czyli z cieszącą się coraz większą popularnością chmurą obliczeniową. enova365 Archiwizator Azure to w pełni zautomatyzowana usługa, umożliwiająca wysyłkę kopii danych bezpośrednio z poziomu systemu, do bezpiecznej przestrzeni w chmurze Microsoft Azure, zamiast zapisu na dysk przenośny, albo na lokalnym serwerze firmowy.

Usługa dedykowana jest dla klientów enova365, którzy mają standardowe instalacje na własnej bądź wynajmowanej infrastrukturze IT, a chcieliby swoje kopie danych, oprzeć o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

enova 365 Archiwizator Azure to:

Bezpieczeństwo – gwarancja zapewniona przez standardy bezpieczeństwa realizowane przez Microsoft, system haseł, szyfrowanie archiwizowanych danych, kopie zapasowe składowane w co najmniej dwóch różnych lokalizacjach,
Wygoda – automatyczny mechanizm tworzenia kopii, dostęp do archiwum danych on-line,
Niższe koszty – dostęp do usługi w ramach miesięcznego abonamentu, dopasowanego do potrzeb firmy bez konieczności zakupu i modernizacji tradycyjnych nośników danych;

Materiały do pobrania

pdf Broszura enova365 archiwizator azure